• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Szczytno

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  W dniu 12 grudnia 2018 r. o godz. 10:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie w sali nr 18 (parter) odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami PROMEDICA24 w celu rozpowszechnienia ofert pracy.

  (2018-11-15)
   


   

  Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów.

  W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”. Firma świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec i Anglii poprzez sieć 128 partnerów franczyzowych, a także dla klientów z Polski.

  Promedica24 jest autorem unikalnego na rynku polskim projektu mobilnej rekrutacji. W ramach tego projektu przedstawiciele firmy docierają do wielu miast na terenie całej Polski, prezentując rodzaj i oferty pracy kandydatom do pracy w charakterze opiekuna i opiekunki osoby starszej. Misją Promedica24 jest hasło: „opiekujemy się ludźmi”.

   Dla osób, które nie znają języka niemieckiego firma prowadzi kursy od podstaw, które są bez opłat. W zależności od zapotrzebowania możemy prowadzić zajęcia również poza miastami oddziałowymi np. Szczytno.

   Predyspozycje zawodowe:

  -doświadczenie w opiece (doświadczenie rodzinne jest mile widziane)

  -znajomość języka niemieckiego bądź wyrażenie chęci do odbycia kursu od podstaw

  -empatia i wrażliwość

  -sprawność fizyczna

  -prawo jazdy jest mile widziane.

   

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 264836

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl