• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • PUP Szczytno

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

  Znaleziono 430 wiadomości.

  (2011-02-08)

  Grupowa Informacja Zawodowa

  W każdą środę o godz. 9.00 odbywają się spotkania grupowe z zakresu informacji zawodowej pt.: „KWALIFIKACJE ZAWODOWE, A LOKALNY RYNEK PRACY”
  (2011-02-07)

  Zajęcia aktywizacyjne "Wizytówka zawodowa"

  Trwają zapisy na 2 - dniowe zajęcia aktywizacyjne z zakresu pisania dokumentów aplikacyjnych. Odbywają się one w każdym tygodniu w Powiatowym Urzędzie Pracy na Sali Informacji Zawodowej i skierowane są do osób zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie.
  (2010-12-06)

  Konferencja "Rynek pracy w powiecie szczycieńskim"

  W dniu 30 listopada b.r. tutejszy Urząd Pracy zorganizował konferencję dla 100 osób, na której zostały zaprezentowane wyniki przeprowadzonych w powiecie badań społecznych pn. „Rynek pracy w powiecie szczycieńskim. Badanie aktywności osób bezrobotnych”.
  (2010-10-26)

  Bezpłatne szkolenie okresowe dla kategorii D

  Uwaga!!! Zapraszamy wszystkie osoby posiadające prawo jazdy kategorii D (uzyskane do IX.2008 r.) do udziału w bezpłatnym SZKOLENIU OKRESOWYM DLA KATEGORII D (dawny przewóz osób)...
  (2010-10-26)

  Centrum Aktywizacji Zawodowej

  Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie informuje, iż w dniu 22 października 2010 r. w ramach struktur Urzędu utworzono Centrum Aktywizacji Zawodowej, będące wyspecjalizowaną komórką organizacyjną, która za pomocą wchodzących w jego skład działów, realizuje zadania w zakresie usług i instrumentów rynku pracy.
  (2010-10-15)

  OgólnopolskiTydzień Kariery na Warmii i Mazurach

  W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery na Warmii i Mazurach w dniach 18 - 22 października 2010 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie organizowane są Dni Otwarte. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania z pracodawcami, z pracownikami urzędu, a także...
  (2010-02-19)

  Nowe Perspektywy

  Byłych pracowników Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „JBB” w Łysych, którzy utracili zatrudnienie w 2009 r. w wyniku pożaru w zakładzie, a także członków ich rodzin, informujemy o możliwości uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych...
  (2010-01-19)

  Spotkanie z uczniami klas maturalnych

  W dniu 18 stycznia b.r. odbyło się spotkanie pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie z uczniami klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie.
  (2009-12-01)

  Konferencja „RYNEK PRACY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM. BADANIE POTRZEB I OCZEKIWAŃ PRACODAWCÓW”

  25 listopada b.r. odbyła się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie konferencja zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie, której celem było zaprezentowanie wyników przeprowadzonych w powiecie szczycieńskim w okresie od czerwca do października br. badań społecznych pn. „RYNEK PRACY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM. BADANIE POTRZEB I OCZEKIWAŃ PRACODAWCÓW”.
  (2009-10-21)

  Kurs fryzjera-stylisty z elementami wizażu

  W dniu 21 października 2009 r. zakończyło się szkolenie „Kurs fryzjera-stylisty z elementami wizażu”. Szkolenie było współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – projekt „NOWE PERSPEKTYWY” - Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 529525

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl