• English - zmień język serwisu na angielski
  • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
  • PUP Szczytno

    Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

    • Propozycje urzędu
    • Informacje ogólne

    Giełdy pracy

    Giełda pracy na czyściciela pojazdów ( forma archiwalna )

    Adresaci:
    bezrobotni, bezrobotni i poszukujący pracy
    Lokalizacja:
    Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie, sala nr 18
    Termin przyjmowania zgłoszeń:
    do 02.10.2018
    Data od:
    2018-09-19
    Data do:
    2018-10-02

    Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie prowadzi rekrutację dla firmy STEAM CAR WASH S.C. z siedzibą w Szczytnie na stanowisko: czyściciel pojazdów

    Wymagania pracodawcy:

    • niezbędne chęci do pracy, dokładność, staranność, punktualność, odpowiedzialność
    • mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Pracodawca oferuje:

    • umowę o pracę,
    • pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),
    • praca w godzinach od 9 00 do 17 00, w soboty od 9 00 do 15 00

    Zakres obowiązków:

    mycie pojazdów samochodowych, pranie tapicerki, odkurzanie, czyszczenie wnętrza auta, woskowanie i polerowanie karoserii

    Giełda pracy odbędzie się 02.10.2018 r. w siedzibie Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie o godz.11:00 w sali nr 18.

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Doradcą Klienta PUP Szczytno

    Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 23828

    Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl